ÜRÜN DANIŞMANLARI

ÜRÜN DANIŞMANLARI

Medik8 ailesinin her üyesinin, ürün danışmanı (testler ve hepsi!) olmak üzere eğitilmesini sağlarız .Bizi aradığınızda, müşteri hizmetleri ekibimiz gerçekten markamızın uzmanlarıdır ve doğrudan araştırmalarımızla ilgili  ileri ürün eğitimine sahiptir. Araştırma ve Geliştirme ekibimizin  böylece ne hakkında konuştuklarını bildiklerinden emin olabilirsiniz. Size ihtiyacınız olmayan ürünleri satmanın önemsiz olduğunun farkındayız  ancak size en iyi sonuçları vermek için doğru ürünleri almanızı sağlama konusunda tutkuluyuz!

30-GÜN PARA İADE GARANTİSİ

30-GÜN PARA İADE GARANTİSİ

Cilt bakımı zor görünebilir. Her ürün herkes için üretilmemiştir, bu nedenle rejiminize başlamadan önce tavsiye almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Dahası, cildimiz sürekli değişiyor, bu da ürünlerimizi de değiştirmemiz gerektiği anlamına geliyor. İşte bu yüzden 30 günlük para iade garantisi veriyoruz. 30 gün içinde herhangi bir ürünün yarısından azını kullandıysanız ve beğeninize göre değilse, ücretsiz olarak bize geri gönderebilir ve geri ödeme alabilirsiniz! Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan teslimat SSS bölümümüzde bulabilirsiniz.

CİLT BAKIM ÖNERİLERİ

CİLT BAKIM ÖNERİLERİ

Medik8'de kutlamalara  yabancı değiliz. Babalar Günü, Ödeme Günü, Cuma Günü  veya yeni ürünlerimizin lansmanı olsun, bu konuları duyurmayı  çok seviyoruz. Müşterilerimizin de bundan yararlanmasını istiyoruz - bu yüzden bizimle kutlayabilmeniz için size daima tavsiye, eğitim ve hatta bazen bir veya iki indirim sunuyoruz. Siteye, Instagram'a, Facebook'a göz atın ve ilk bilen olmak için posta listemize kaydolun.

MEDIK8 VIP

MEDIK8 VIP

Medik8 VIP üyelerimiz sadece VIP üyelerine özel ürün teklifleri, sunduğumuz tüm yeni hizmetlere öncelikli erişim, doğrudan eğitim ekibimizden cilt bakımı önerileri ve çok daha fazlası gibi birçok ek avantaj elde eder. Burada üye olmanın faydaları hakkındaki her şeyi okuyun ve üye olmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenin.

LABORATUARDAN  TAZE ÜRÜN

LABORATUARDAN TAZE ÜRÜN

Çevrimiçi mağazamızdan bir ürün satın aldığınızda, ürünün olabildiğince taze olduğundan emin olabilirsiniz. Nasıl? Bu, TÜM  ürünlerimizin yapıldığı bir şirket içi laboratuvar ve üretim tesisine sahip olmanın avantajıdır. Fırından yeni çıkmış taze ekmekle karşılaştırabilirsiniz.

MEDIK8 E-HEDİYE KARTI

MEDIK8 E-HEDİYE KARTI

Medik8'i dünya ile paylaşmak ister misiniz? Duyguları biliyoruz. Ancak cilt bakımı çok kişisel bir tercihtir ve bu yüzden seçiminizin hediyesini  tercih ediyoruz. Kısa süre içinde, çevre dostu (sadece e-postalar!) olmanın yanı sıra, insanları Medik8 ile tanıştırmak veya en iyi ürünlerini satın almak için harika bir yol olan dijital hediye kartlarımızı piyasaya süreceğiz. Ve özellikle unutulmuş doğum günleri için harika!

DENEME ÜRÜNLERİ

DENEME ÜRÜNLERİ

Açıkçası, sitedeki her ürünü satın almanızdan mutluluk duyarız - baskı yok. Ancak, başka şekilde düşünmediğiniz ürünleri test edebilmenizi istiyoruz. Cilt ürünlerinin dokusu ve hissi hakkında fikir sahibi olmak önemlidir, bu nedenle sadece sitemizden satın alınan tüm siparişlerde dememe ürünleri  vereceğiz.